Z kraju 5 kwietnia 2017

Radomiak z bukmacherem

RKS Radomiak Radom, klub piłkarski występujący na drugoligowych boiskach, pozyskał nowego sponsora. Została nim firma bukmacherska.

Umowę parafowano z ForBET, dla której drugoligowiec jest czwartym klubem piłkarskim w portfolio. Wcześniej związali się ze Stomilem Olsztyn (Nice 1. Liga), ŁKS Łódź (3. Liga) i Motorem Lublin (3. Liga).

Kontrakt będzie ważny do końca czerwca 2018 roku. Strony nie ujawniają wysokości umowy ze względu na dwupoziomową konstrukcję zapisów.

Współpraca składać się będzie z podstawy pieniężnej przekazywanej klubowi oraz kwoty, która zależna będzie od ilości kibiców Radomiaka Radom, którzy zostaną klientami firmy oraz od zakładów, jakie będą oni zawierać. W najbliższych dniach na stronie klubowej zostanie zamieszczony link, przez który kibice będą mogli rejestrować się na stronie sponsora.

– Nasza firma od samego początku swojej działalności wspomaga liczne inicjatywy lokalne. Dzięki wsparciu rodzimych klubów budujemy nierozerwalne więzi z kibicami. Stworzony przez nas model współpracy został już z powodzeniem wprowadzony w ŁKS Łódź, Motorze Lublin i Stomilu Olsztyn. Teraz przyszła pora na sponsoring piłkarzy RKS Radomiaka Radom – powiedział Robert Grzeszczyk, prezes Casino Games, właściciela marki ForBET

– Wierzymy, że będą oni dostarczać kibicom wielu emocji i cieszymy się, że ForBET jako polska firma z siedzibą na Mazowszu może wspierać miejscowy klub sportowy – dodał Grzeszczyk.