Z kraju 9 lutego 2017

Oshee nowym sponsorem Legii

To nie koniec informacji o zaangażowaniu firmy Oshee w polską piłkę nożną. Kontrakt zawarto z Legią Warszawa, klubem Lotto Ekstraklasy.


Firma zyskała status oficjalnego dostawcy produktów funkcjonalnych Legii Warszawa, piłkarskiej Akademii Legii oraz Legia Soccer Schools.

Produktów marki używać będzie pierwsza drużyna Legii, dodatkowo logo Oshee pojawi się na koszulkach wszystkich roczników młodzieżowych klubu. 

– Młodzież jest przyszłością naszego klubu, na jej wychowaniu chcemy zbudować solidny fundament rozwoju Legii. Cieszę się, że udało nam się pozyskać sponsora, który identyczną wizję wpisuje w swoją działalność marketingową. Od dawna staramy się, by naszemu klubowi towarzyszyli partnerzy, którzy w swoich dziedzinach są absolutnymi liderami. Marka Oshee odpowiedzialna jest za produkty, których przedstawiać nie trzeba, a dodatkowo przyświeca jej cel dokładnie pokrywający się z tym, co i dla nas jest niezwykle istotne: sport jako sposób na życie i element harmonijnego rozwoju młodych ludzi, którzy pewnego dnia będą mieli szansę zasilić szeregi seniorskiej drużyny walczącej o najwyższe cele w kraju, jak i poza jego granicami – powiedział Jakub Szumielewicz, wiceprezes zarządu warszawskiej Legii.

Ważnym punktem współpracy z Legią będzie również nawiązanie aktywnej współpracy z Fundacją Legii. Dodatkowo marka będzie obecna podczas wybranych spotkań meczowych, produkty dostępne będą w wybranych punktach sprzedaży Legii.

Kontrakt obowiązywać będzie do 30 czerwca 2018 roku.