Bedorf w kampanii społecznej
Karol Bedorf, zawodnik mieszanych sztuk walki i aktualny międzynarodowy mistrz KSW w wadze ciężkiej, wziął udział w kampanii Fundacji Zwierzęca Polana.

Akcja prowadzona jest pod hasłem „Dopasowani Kompani”. Jej celem jest zwrócenie uwagi na problem bezrefleksyjnej adopcji dorosłych psów i promowanie świadomej decyzji w tym zakresie w oparciu dopasowanie charakterologiczne właścicieli i pupili. Fundacja Zwierzęca Polana chce pomóc w dopasowaniu jak największej liczby bezdomnych dorosłych psów do idealnych dla nich rodzin czy właścicieli.
Autorem kampanii, w której wzięło udział wiele gwiazd i znanych osobistości, jest agencja San Markos przy współpracy z agencją strategiczną Melting Pot. Sesję zdjęciową wyprodukowała agencja Purple Talents, postprodukcję wykonał Plupart.
Bartosz Burzyński
Więcej Świat
Lamine Yamal najcenniejszym piłkarzem świata według Football Benchmark
Lamine Yamal utrzymuje pozycję najbardziej wartościowego piłkarza świata według najnowszego zestawienia przygotowanego przez Football Benchmark.