Sky Sports już promuje Premier League [WIDEO]
Zbliża się początek nowego sezonu Premier League. Sky Sports wystartowało zatem z nową kampanią marketingową. Do współpracy zaproszono Davida Beckhama.

Były reprezentant Anglii w trakcie reklamy przeżywa cały sezon podczas porannego joggingu.
Za działania odpowiedzialna jest agencja Brothers. Spot wyreżyserował Frederic Planchon. Reklama będzie pojawiała się na wszystkich platformach Sky Sports, a także na profilu Beckhama na Facebooku.
– Kręcenie reklamy było świetne, a gotowy materiał naprawdę sprytnie pokazuje, że nigdy nie wiadomo, co może się zdarzyć w piłce nożnej – powiedział sportowiec, który występował między innymi w Manchesterze United i Realu Madryt.
Sky pokaże 126 meczów ligowych, dodatkowo przed sezonem porozumiano się z nowymi partnerami transmisji, którymi zostali Nissan oraz Bet365.
Bartosz Burzyński
Więcej Świat
Benfica i NOS przedłużają umowę o prawa telewizyjne do 2028 r. za rekordową kwotę
Benfica Lizbona oficjalnie potwierdziła podpisanie nowej umowy z portugalskim operatorem telewizyjnym NOS, która obejmuje prawa do transmisji i multimediów na sezon 2026/27 oraz 2027/28.