MMA Cartel z centrum medycznym
MMA Cartel, grupa menedżersko-promotorska, poinformował o nawiązaniu stałej współpracy z Centrum Medyczne MML.

Dzięki porozumieniu między firmami Centrum Medyczne MML stało się oficjalnym partnerem medycznym grupy.
Jak mówi w rozmowie z serwisem MMAbiznes.pl twórca i właściciel MMA Cartel, Paweł Kowalik: – Dla MMA Cartel nawiązanie takiej ścisłej współpracy z Centrum Medycznym MML to milowy krok w rozwoju firmy. Jesteśmy dzięki temu w stanie zapewnić naszym zawodnikom opiekę medyczną na najwyższym poziomie i w tę stronę powinna zmierzać profesjonalizacja tego sportu. Mamy same dobre doświadczenia ze współpracy z MMLi cieszy nas, że wszyscy nasi zawodnicy będą mogli z tego skorzystać. Na pewno możemy spać spokojnie, mając takie zaplecze medyczne. Dla nas to ogromne wyróżnienie.
Aktualnie MMA Cartel obsługuje grupę ponad 30 zawodników, w tym Karolinę Kowalkiewicz, Marcina Tyburę, Daniela Omielańczuka i Łukasza Sajewskiego, którzy walczę w UFC.
Bartosz Burzyński
Więcej Świat
Nawet 500 mln dolarów za nowe miejsce w MLS? Właściciele analizują kolejną rundę ekspansji
Major League Soccer może w najbliższych latach ponownie rozszerzyć liczbę uczestników rozgrywek. Według informacji amerykańskich mediów właściciele klubów rozważają ustalenie opłaty na poziomie nawet 500 milionów dolarów dla nowych inwestorów zainteresowanych dołączeniem do ligi. Byłaby to najwyższa kwota w historii MLS i kolejny dowód na rosnącą wartość amerykańskich rozgrywek piłkarskich.