Z kraju 10 października 2015

Ergo Hestia wspiera kluby

Firma ubezpieczeniowa Ergo Hestia będzie wspierać kluby należące do Stowarzyszenia Trefl Pomorze. Co wiąże się z kontraktem?


Logo nowego sponsora będzie widoczne na strojach koszykarzy Trefla Sopot, siatkarzy Lotosu Trefla Gdańsk i siatkarek PGE Atom Trefl Sopot.

Umowa została parafowana do końca sezonu 2015/16. Zawarto w niej klauzulę umożliwiającą przedłużenie kooperacji na następne lata.

– Zdecydowaliśmy się na nawiązanie współpracy z Treflem w momencie, gdy wszystkie drużyny, których to dotyczy, grają na najwyższym szczeblu rozgrywek – uzasadniła decyzję Małgorzata Makulska, wiceprezes zarządu Grupy Ergo Hestia.

– Rozpoczynając współpracę, zdajemy sobie sprawę, że wspieranie sportu wymaga cierpliwości. Chcemy współtworzyć tę organizację, zwłaszcza że efekt w drużynach seniorskich jest możliwy do osiągnięcia dzięki rozbudowanej pracy z młodzieżą. Cieszy oczywiście fakt, że większość meczów, które drużyny spod znaku Trefla rozgrywają w roli gospodarza, odbywa się w Ergo Arenie – dodała Makulska.

– Zawarcie porozumienia o partnerstwie z Ergo Hestią to dla nas powód do dumy i motywacja do dalszej pracy – powiedział Roman Szczepan Kniter, prezes PGE Atomu Trefla Sopot i Trefla Sopot.

– Cieszy nas, że znakomita marka, będąca liderem na rynku ubezpieczeniowym, zdecydowała się wesprzeć wszystkie trzy zespoły sportowe spod znaku Trefl, uznając naszą wizję silnego, wielosekcyjnego klubu, który chce być sportową wizytówką całego Pomorza. Wierzę, że to początek długofalowej współpracy zbudowanej na wzajemnych korzyściach, ale i trosce o wspólne dobro, jakim są nasze kluby. Już w najbliższą sobotę w Ergo Arenie podczas pierwszego meczu Trefla Sopot w sezonie 2015/2016 logo Ergo Hestii będzie widoczne w elementach oprawy meczu – zapowiedział Roman Szczepan Kniter.

Logo sponsora będzie też widoczne na bandach LED wokół boiska oraz naklejkach na parkiecie oraz materiałach poligraficznych promującymi mecze wszystkich trzech drużyn.