Z kraju 22 maja 2014

Tyskie zostaje z Ruchem Chorzów

Kompania Piwowarska SA, producent marki Tyskie, nadal będzie Sponsorem Ruchu Chorzów. Umowa została podpisana na kolejne dwa lata.

Logotyp marki będzie na stadionie przy ulicy Cichej w trakcie meczów T-Mobile Ekstraklasy, a także w oficjalnym serwisie klubowym, na drukach meczowych (plakaty, zaproszenia, składy) oraz w klubowym biuletynie „Niebieska eRka” kolportowanym przed każdym domowym meczem Ruchu na terenie śląskich miast. 
 
Podpisanie umowy umożliwi kontynuację sprzedaży piwa Tyskie Jasne Lekkie na stadionie podczas meczów, które nie będą posiadały statusu podwyższonego ryzyka.
 
– Kompania będzie nie tylko naszym sponsorem, obecnym podczas domowych meczów, ale także partnerem, z którym wspólnie będziemy się starać o jak najwyższą frekwencję. Razem przygotowywać będziemy także konkursy i niespodzianki dla naszych fanów. Pierwsza już w trakcie spotkania z Pogonią Szczecin. Dlatego tym bardziej cieszymy się z kontynuacji współpracy – przyznaje Donata Chruściel, dyrektor działu marketingu i PR Ruchu Chorzów.