Aktualności 10 czerwca 2024

Maciej Iwański i Sławomir Kwiatkowski. Euro 2024 – praca komentatora “od kuchni”

Tuż przed inauguracją Euro 2024 zapraszamy do obejrzenia naszego panelu dyskusyjnego. Tym razem o "kuchni" komentowania porozmawialiśmy z Maciejem Iwańskim i Sławomirem Kwiatkowskim, dziennikarzami i komentatorami Telewizji Polskiej na niemieckim turnieju. Partnerami naszego panelu są ORLEN oraz Sport Biznes Polska.

Maciej Iwański swój pierwszy wielki turniej skomentował… 20 lat temu podczas Euro 2024 w Portugalii. Od tego czasu regularnie relacjonuje najważniejsze piłkarskie imprezy na antenach Telewizji Polskiej.

Sławomir Kwiatkowski pracował m.in. na ostatnim mundialu w Katarze. Komentował również m.in. Euro 2021 czy MŚ 2018. Teraz Kwiatkowski pracował będzie z Markiem Wasilukiem, natomiast współkomentatorem Iwańskiego będzie Radosław Gilewicz.

Dziennikarze Telewizji Polskiej w panelu dyskusyjnym organizowanym przez “SportMarketing.pl” opowiedzieli o pracy na wielkich turniejach, wspominali swoje pierwsze skomentowane mecze, opowiedzieli o pamiętnych wpadkach, a także przygotowaniach do wielkiego turnieju.

Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania naszej rozmowy:

 

Zachęcamy też do obejrzenia poprzednich odcinków naszych paneli dyskusyjnych (wystarczy kliknąć link):

Andżelika Dzięgiel-Poślada i Marek Tronina

Mikołaj Lusiński i Maciej Turowski

Natalia Ostrowska i Michał Szolc

Sebastian Parfjanowicz, Grzegorz Kita, Artur Popko

Dawid Prokopowicz i Artur Kuszel