Były siatkarz będzie prowadził program śniadaniowy
W emitowanym w TVP 2 „Pytaniu na śniadanie” widzowie już niebawem zobaczą nową parę prowadzących. W tej roli po raz pierwszy wystąpią Anna Lewandowska i Łukasz Kadziewicz w Wielkanocny Poniedziałek.
W Wielkanocny Poniedziałek 21 kwietnia „Pytanie na śniadanie” odbędzie się normalnie w godzinach 7:30-11. TVP 2 zrezygnowała z emisji w Niedzielę Wielkanocną, o tej porze przygotowano dla widzów filmy fabularne. Anna Lewandowska i Łukasz Kadziewicz muszą wypełnić lukę po parze Katarzyna Pakosińska i Tomasz Tylicki, którzy pracowali w telewizji śniadaniowej w ostatnich czterech miesiącach po odejściu Klaudii Carlos i Piotra Wojdyły.
Do jakiego zespołu dołączy Kadziewicz?
W tym momencie w programie można zobaczyć pięć par: Łukasz Nowicki i Joanna Górska, Beata Tadla i Robert El Gendy, Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz oraz Robert Stockinger i Krystyna Sokołowska.
Łukasz Kadziewicz obecnie jest osobowością medialną, a jego sportowa kariera obfitowała w sukcesy, należy uwypuklić srebrny medal w MŚ w 2006 roku. Od dziesięciu lat pracuje w roli eksperta w mediach, a w Onecie ma swój podcast „W cieniu sportu”. Jego partnerka w programie, czyli Anna Lewandowska to reporterka TVP, która w „Pytaniu na śniadanie” analizowała wydarzenia z showbiznesu.
Bartłomiej Najtkowski
Więcej Świat
NBA wróciła na szczyt oglądalności. Finał Knicks – Spurs najlepszy od 28 lat
Finały NBA pomiędzy New York Knicks a San Antonio Spurs przeszły do historii nie tylko ze względów sportowych, ale również telewizyjnych. Seria okazała się najchętniej oglądanymi finałami ligi od 28 lat, osiągając średnio 20,6 mln widzów na mecz transmitowany przez ABC i ESPN. To najlepszy wynik od czasów legendarnej rywalizacji…