Śląsk Wrocław ma nowego rzecznika
Kolejne zmiany zachodzą w Śląsku Wrocław. Zmienił się rzecznik prasowy. Kto zastąpił zatem Kacpra Cecotę?

Stanowisko zajął Tomasz Szozda, który jest absolwentem dziennikarstwa sportowego na Uniwersytecie Wrocławskim.
Pracę w Śląsku rozpoczął w 2016 roku. Sprawował już funkcję rzecznika prasowego w okresie od lipca 2016 do lutego 2018 roku. Wrocławski klub otrzymał wówczas nagrodę Ekstraklasy SA (III miejsce w Polsce) za współpracę z mediami w sezonie 2016/17.
Do jego obowiązków należeć będzie m.in. organizacja pracy biura prasowego, koordynowanie współpracy z dziennikarzami oraz planowanie aktywności medialnych.
Bartosz Burzyński
Więcej Świat
Super Bowl 2026: reklamy jak nigdy dotąd. Gwiazdy, MrBeast i marketingowe potęgi
Nadchodzący Super Bowl LX (8 lutego 2026) to nie tylko rywalizacja Seattle Seahawks z New England Patriots, ale także bitwa marketingowa gigantów reklamowych. Reklamy podczas tego wydarzenia stały się pewnego rodzaju fenomenem kulturowym, a tegoroczna impreza zapowiada się wyjątkowo.