Partner zostaje z Wisłą Kraków
Współpraca między Wisłą Kraków występującą w LOTTO Ekstraklasie a firmą Dematec Polska będzie kontynuowana.

Przedłużona umowa z dostawcą rozwiązań dedykowanych przemysłowi metalowemu obowiązywać będzie do końca sezonu 2018/19.
– Firma Dematec Polska od lat towarzyszy Wiśle Kraków. Cieszymy się, że tak uznana marka w dalszym ciągu będzie wspierać „Białą Gwiazdę”, która pragnie powrócić na szczyt i odzyskać swój dawny blask. Szczególnie cenimy sobie profesjonalizm w działaniu naszego partnera, zaangażowanie w życie klubu i wiarę we wspólny sukces – powiedziała prezes Wisły Kraków, Marzena Sarapata.
Więcej szczegółów kooperacji nie ujawniono.
Bartosz Burzyński
Więcej Świat
Norwegia zatrzymała się dla mundialu. Mecz reprezentacji oglądało 97 proc. widzów przed telewizorami
Powrót Norwegii na piłkarskie mistrzostwa świata po 28 latach wywołał w kraju prawdziwe medialne poruszenie. Pierwszy mecz reprezentacji podczas mundialu zgromadził przed telewizorami aż 97 proc. osób oglądających w tym czasie telewizję, co oznacza niemal całkowitą dominację nad pozostałymi programami. Tak wysoki udział w rynku jest wydarzeniem bez precedensu nawet…