Płocka Wisła u fotografa
Wisła Płocka występująca w LOTTO Ekstraklasie nie tylko dobrze sobie radzi w lidze, ale także w biznesie.

Do klubu dołączył nowy partner. Została nim firma Foto Jakowscy. To powrót do współpracy.
– Jako płockie przedsiębiorstwo cieszymy się, że będziemy ponownie współpracować z Wisłą. Poczynania „Nafciarzy” w ekstraklasie nie są nam obojętne, dlatego też tym podpisaniem umowy chcemy od siebie dołożyć małą cegiełkę do nieustannego rozwoju klubu – powiedział Jan Jakowski, właściciel firmy Foto Jakowscy.
Kontrakt będzie obowiązywać do końca trwającego sezonu.
– Foto Jakowscy to kolejna firma, która po przerwie postanowiła wrócić do wspierania klubu. Jest nam niezmiernie miło z tego powodu. Do wiślackiej rodziny dołącza coraz więcej nowych przedsiębiorstw, ale jak widać wracają również takie, z którymi współpracowaliśmy w przeszłości. To pokazuje, że zmierzamy we właściwym kierunku – dodał Tomasz Marzec wiceprezes Wisły Płock.
Bartosz Burzyński
Więcej Świat
Norwegia zatrzymała się dla mundialu. Mecz reprezentacji oglądało 97 proc. widzów przed telewizorami
Powrót Norwegii na piłkarskie mistrzostwa świata po 28 latach wywołał w kraju prawdziwe medialne poruszenie. Pierwszy mecz reprezentacji podczas mundialu zgromadził przed telewizorami aż 97 proc. osób oglądających w tym czasie telewizję, co oznacza niemal całkowitą dominację nad pozostałymi programami. Tak wysoki udział w rynku jest wydarzeniem bez precedensu nawet…