Circle K korzysta z kierowców sportowych
Sieć stacji paliwowych Circle K w Polsce pozyskało dwóch ambasadorów reklamowych. Mają promować paliwo milesPLUS.

Kontrakt zawarto z kierowcą rajdowym, Tomaszem Kucharem oraz zawodniczką startującą w driftcie, Karoliną Pilarczyk.
– Cieszymy się, że możemy rozpocząć współpracę z tak znakomitymi reprezentantami sportów samochodowych w Polsce. Karolina Pilarczyk i Tomasz Kuchar to kontrastowe osobowości, reprezentujące dwie zupełnie odmienne dyscypliny – drifting i rallycross. Pomimo różnic, łączy ich pasja do samochodów i wola zwyciężania. Wierzymy, że ich pozytywna energia wzmocni świadomość marki Circle K w Polsce – komentuje Rafał Droździak, dyrektor ds. marketingu i komunikacji Circle K.
Działania obejmą internet, w tym aktywności w mediach społecznościowych, wydarzenia, jak i obecność na zawodach.
Co ciekawe, zarazem Circle K zaczyna telewizyjną kampanię reklamową „Motor Opera”. W spocie amerykańska śpiewaczka sopranowa Jenufa Gleich razem z „samochodową orkiestrą” wykonuje słynny utwór „Walkiria” Richarda Wagnera.
Bartosz Burzyński
Więcej Świat
Lamine Yamal najcenniejszym piłkarzem świata według Football Benchmark
Lamine Yamal utrzymuje pozycję najbardziej wartościowego piłkarza świata według najnowszego zestawienia przygotowanego przez Football Benchmark.