Wisła pozyskała partnera
Wisła Płock występująca w LOTTO Ekstraklasie pozyskała nowego partnera. Została nim agencja reklamowa.

Kontrakt parafowano z firmą InfraCOM. To właśnie ona wykonała nową stronę internetową dla płocczan.
– Ostatnio korzystaliśmy z usług firmy InfraCOM i jesteśmy z nich zadowoleni. W związku z tym szybko doszliśmy do porozumienia odnośnie dalszej współpracy, dzięki czemu z radością możemy powitać w naszej rodzinie kolejne lokalne przedsiębiorstwo – powiedział Tomasz Marzec, wiceprezes Wisły Płock.
Umowa będzie obowiązywać do końca czerwca 2019 roku.
Bartosz Burzyński
Więcej Świat
Norwegia zatrzymała się dla mundialu. Mecz reprezentacji oglądało 97 proc. widzów przed telewizorami
Powrót Norwegii na piłkarskie mistrzostwa świata po 28 latach wywołał w kraju prawdziwe medialne poruszenie. Pierwszy mecz reprezentacji podczas mundialu zgromadził przed telewizorami aż 97 proc. osób oglądających w tym czasie telewizję, co oznacza niemal całkowitą dominację nad pozostałymi programami. Tak wysoki udział w rynku jest wydarzeniem bez precedensu nawet…