Legia z własną monetą
Jak poinformowała Legia Warszawa, na stulecie klubu Narodowy Bank Polski wyemituje specjalną monetę. Do obiegu trafi 4 kwietnia 2016 roku.

Moneta będzie trzecią z serii „Polskie Kluby Piłkarskie”, która została zapoczątkowana w 2011 roku. Będzie ona o próbie Ag 925 i nominale 5 zł.
Szacowana wielkość emisji nie przekroczy 20 tysięcy. Zostanie ona wykonana stemplem lustrzanym.
To na pewno ciekawe uzupełnienie obchodów stulecia stołecznego klubu.
Bartosz Burzyński
Więcej Świat
Przerwy na nawodnienie budzą kontrowersje. FIFA odpowiada na krytykę kibiców
Piłkarskie MŚ przynoszą nie tylko sportowe emocje, ale również gorącą dyskusję wokół obowiązkowych przerw na nawodnienie. FIFA zdecydowała, że w każdym meczu zawodnicy zatrzymują grę około 22. i 67. minuty na trzyminutowy odpoczynek i uzupełnienie płynów. Rozwiązanie ma obowiązywać niezależnie od warunków pogodowych, co wywołało falę komentarzy wśród kibiców.