26.03.2026 09:18

Gdzie będzie można obejrzeć mecz reprezentacji Polski z Albanią?

Mecz Polska – Albania w półfinale baraży do mistrzostw świata 2026 będzie szeroko relacjonowany przez Telewizję Polską, która przygotowała rozbudowaną oprawę transmisji. Spotkanie na PGE Narodowym w Warszawie to kluczowe wydarzenie dla drużyny Jana Urbana w marcowym okienku reprezentacyjnym.

Gdzie będzie można obejrzeć mecz reprezentacji Polski z Albanią?
Autor zdjęcia: PressFocus
LinkedIn Follow Button – Article Embed

Za komentarz podczas meczu odpowiadać będą Mateusz Borek oraz Grzegorz Mielcarski – duet dobrze znany kibicom. Studio przedmeczowe i pomeczowe poprowadzi natomiast Paulina Chylewska, który wraz z ekspertami omówi kluczowe wątki rywalizacji. Jej gośćmi będą Dariusz Szpakowski, Janusz Michallik, Jakub Wawrzyniak, Artur Wichniarek oraz Tomasz Iwan (analiza). Jeśli chodzi o reporterów, na murawie pracować będą Maja Strzelczyk, Hubert Bugaj oraz Kacper Tomczyk (analiza).

Wiele atrakcji

Stacja zapowiada również wykorzystanie dodatkowych ujęć i elementów „stadionowego klimatu”, aby widzowie przed telewizorami mogli jeszcze lepiej poczuć rangę wydarzenia. Spotkanie budzi ogromne emocje także ze względu na możliwe zmiany w składzie reprezentacji Polski. Według zapowiedzi, kibice mogą zobaczyć zarówno debiutanta, jak i powrót jednego z doświadczonych zawodników. To dodatkowo zwiększa zainteresowanie transmisją i pracą dziennikarzy, którzy będą analizować decyzje selekcjonera.

Kiedy rozpocznie się relacja?

Dla TVP to jedna z kluczowych transmisji reprezentacyjnych w tym roku. Stacja liczy na wysoką oglądalność, a jednocześnie stara się podkreślić znaczenie meczu poprzez rozbudowaną oprawę redakcyjną i ekspercką. Początek transmisji od 18:30 w TVP Sport i tvpsport.pl, od 20:20 w TVP 1.

Udostępnij
Redakcja Sport Marketing

Redakcja Sport Marketing