Aktualności 24 maja 2024

Projekt edukacyjny czwartoligowca. Angielski dla piłkarzy

Jak poinformowano w klubowych mediach, do grona partnerów Izolatora Boguchwała dołączyła Szkoła Języków Obcych BeLingual, która wraz z klubem realizować będzie specjalny projekt edukacyjny.

W ramach podjętej współpracy wszyscy zawodnicy „Izolacji” będą mogli skorzystać z preferencyjnych warunków nauki języka angielskiego realizowanej przez Szkołę Językową BeLingual w Rzeszowie. Celem realizowanej inicjatywy jest zapewnienie jak najbardziej wszechstronnego rozwoju dla zawodników i zawodniczek klubu.

– Cieszymy się, że wraz z naszym nowym partnerem możemy realizować tak ważny projekt. Chcemy jak najmocniej stawiać na kompleksowy rozwój kompetencji każdego naszego zawodnika i zawodniczki, co z pewnością zaprocentuje zarówno na boisku, jak i poza nim – skomentował Jakub Zaczkiewicz, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży.

BeLingual jest miejscem, w którym nauka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych może być świetnym doświadczeniem. Celem prowadzonych zajęć jest realizowanie indywidualnie dopasowanych celów, czerpiąc z filologicznych sukcesów wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej.

Jak zapowiedziano, z tej okazji klub przygotowuje również specjalne niespodzianki dla wszystkich kibiców, dzięki którym również i oni będą mogli korzystniej skorzystać z usług nowego partnera klubu z Boguchwały.

fot. Izolator Boguchwała