Aktualności 9 maja 2024

#OSTATNIDLAWAS. BILETY NA ŁKS – STAL ZA 1 ZŁ!

#OstatniDlaWas za ZŁOTÓWKĘ online! ŁKS Łódź wraz ze Stowarzyszeniem Kibiców ŁKS chce podziękować wszystkim fanom za wsparcie.

Klub wierzy, że to początek czegoś nowego. Bilety online na mecz ŁKS-u ze Stalą Mielec za symboliczną złotówkę tylko na bilety.lkslodz.pl.

Kibice ŁKS-u żegnają się z Ekstraklasą, ale nie z ukochanym klubem. Ten koniec starego sezonu może być początkiem czegoś nowego. Dlatego Łódzki Klub Sportowy wraz ze Stowarzyszeniem Kibiców ŁKS-u organizuje akcję #OstatniDlaWas, w ramach której bilety na mecz ŁKS-u ze Stalą Mielec online można zakupić za 1 zł!

Żeby zgarnąć wejściówkę na #ŁKSSTM za symboliczną złotówkę należy posiadać konto w systemie sprzedaży i po zalogowaniu się na nie uzupełnić wszystkie dostępne dane osobowe oraz zaakceptować wszystkie zgody na wykorzystanie ww. danych osobowych wraz z regulaminem powyższej promocji.

Sprzedaż biletów, włącznie z tymi promocyjnymi, trwa już na bilety.lkslodz.pl. Mecz 34. kolejki PKO BP Ekstraklasy: ŁKS – Stal Mielec już w sobotę 25 maja (początek o godz. 17.30).

fot. ŁKS