Aktualności 24 kwietnia 2024

Polski raper spotkał się z gwiazdą Realu Madryt!

Światy sportu i muzyki znowu niespodziewanie się spotkały. Jeden z najpopularniejszych polskich raperów zobaczył się z jedną z gwiazd wielkiego Realu Madryt. Musimy przyznać, że to niecodzienne połączenie.

Michał Matczak znany pod pseudonimem Mata już wielokrotnie zaskakiwał swoich odbiorców. Tym razem fani byli w szoku, gdy zobaczyli, z kim spotkał się ich idol. Warszawski raper udostępnił za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych zdjęcia z… Davidem Alabą. Obrońca Realu Madryt z uśmiechem na ustach zapozował z Matą do zdjęcia, a następnie nastąpiła symboliczna wymiana koszulek.

Polak otrzymał domową koszulkę Królewskich z nazwiskiem obrońcy na plecach, natomiast Austriak był ewidentnie zaskoczony, gdy Mata wręczył mu koszulkę swojej drużyny. Raper jest właścicielem klubu LKS Tajfun i to właśnie jego czarny trykot trafił w ręce wielkiego piłkarza. Prawdopodobnie spotkanie mogło mieć związek ze współpracą Maty z OSHEE.

Niewielki klub z B-klasy postanowił skorzystać marketingowo na tej sytuacji, więc opublikował zabawny wpis na swoim instagramowym koncie:

OSIĄGNĄŁEŚ W SWOJEJ DZIEDZINIE JUŻ WSZYSTKO, CO MOŻLIWE ALBO NAWET WIĘCEJ? MASZ JUŻ DOŚĆ PRESJI EUROPEJSKICH i KRAJOWYCH PUCHARÓW NA NAJWYŻSZYM SZCZEBLU? MARZY CI SIĘ SPOKOJNA PIŁKARSKA EMERYTURA NA STADIONIE LEŚNYM NA LUBELSZCZYŹNIE? DOŁĄCZ DO NAS!!!! KLUB LKS TAJFUN SZUKA ZAWODNIKÓW ZE STAŻEM, KTÓRZY MOGĄ WSPOMÓC KLUB W AMBITNYM CELU. #MISTRZPOLSKI2040

fot. LKS Tajfun