Aktualności 24 kwietnia 2024

Harmonogram sprzedaży i ceny biletów na mecze z Ukrainą i Turcją

PZPN opublikował harmonogramy oraz ceny biletów na towarzyskie mecze reprezentacji Polski z Ukrainą i Turcją. Pierwszy sprawdzian biało-czerwonych przed mistrzostwami Europy odbędzie się 7 czerwca, a drugi został zaplanowany na 10 czerwca. Obydwa mecze rozegraną zostaną na PGE Narodowym w Warszawie.

Polski Związek Piłki Nożnej opublikował harmonogramy oraz ceny biletów na towarzyskie mecze reprezentacji Polski z Ukrainą i Turcją. Najpierw 7 czerwca na PGE Narodowym zespół trenera Michała Probierza spotka się z Ukrainą. Otwarta sprzedaż wejściówek na to spotkanie ruszy 13 maja. Natomiast sprzedaż w aplikacji InPost Fresh wystartuje 7 maja. W przypadku rywalizacji z Turcją, która odbędzie się 10 czerwca, otwarta sprzedaż rusza 14 maja, a przedsprzedaż z InPost Fresh 9 maja.

Ceny za najtańsze bilety trzeciej kategorii wynoszą 120 zł. Występują też bilety drugiej i pierwszej kategorii, za które trzeba zapłacić odpowiednio 180 i 240 zł. Opłacalny jest zakup biletu rodzinnego. Przy takiej sytuacji cena za wejście dorosłego wyniesie tylko 100 zł, a za dziecko zapłacimy 60 zł. Oczywiście na wydarzeniach będą też wejściówki dla osób z niepełnosprawnościami, które kosztują 90 zł.

Spotkania towarzyskie będą ostatnimi sprawdzianami przed zbliżającymi się wielkimi krokami mistrzostwami Europy w Niemczech. Pierwszym rywalem Polaków na Euro będzie Holandia. Ten mecz będzie miał miejsce 16 czerwca w Hamburgu. Później naszych reprezentantów czekają starcia z Austrią i faworytem całego turnieju Francją.