Aktualności 15 kwietnia 2024

FAME MMA przenosi się do Canal Plus Online!

Marka FAME MMA dołączyła do Canal Plus Online. To oznacza szereg zmian związanych z transmisjami popularnych gal.

Po raz pierwszy transmisja będzie dostępna wyłącznie w serwisie CANAL+ online. To ogromna zmiana na lepsze dla fanów freak fightów  Oprócz standardowego dostępu do oglądania gali FAME, w pakiecie otrzymacie również dostęp do bogatego katalogu filmów i seriali CANAL+ online!  Pakiet będzie zawierał możliwość obejrzenia ekskluzywnych materiałów dodatkowych, takich jak VOD archiwalnych gal FAME!  Dzięki szerokiej dostępności serwisu streamingowego, galę FAME obejrzycie bez żadnych problemów na każdym urządzeniu – komputerze, smartfonie, tablecie czy telewizorze.  

Już od 6 maja będziecie mogli zakupić dostęp do nadchodzącej gali FAME 21. Do wyboru będą dwie opcje: subskrypcja za jedyne 39 zł miesięcznie lub jednorazowa płatność np. BLIKiem w kwocie 49 zł, dzięki której otrzymacie 30-dniowy dostęp do pakietu. Subskrypcję można anulować w każdym momencie, nawet od razu po płatności. Tak wielu rzeczy w cenie jednego dostępu do gali jeszcze nie było!  Za cenę poprzedniego pakietu BASIC, teraz otrzymacie lepszą jakość, dostęp do katalogu filmów i seriali CANAL+ online oraz szereg ekskluzywnych materiałów!  Obsługę techniczną i realizacyjną nadal będzie zapewniać StreamOnline, firma, z którą współpracujemy niemalże od samego początku FAME. W tej kwestii nic się nie zmienia. Dodatkowo za pomocą swoich danych logowania z platformy famemma.tv, niebawem zalogujecie się również do CANAL+ online, by oglądać kolejne wydanie FAME” – czytamy w oficjalnym komunikacie FAME MMA.

Gala FAME 21 odbędzie się 18 maja w gliwickiej PreZero Arenie. Walką wieczoru będzie pojedynek byłego boksera Tomasza Adamka i Patryka „Bandury” Bandurskiego.