Aktualności 2 kwietnia 2024

Komunia w restauracji RL9. Znamy ceny dań

autor: Jakub J
Wiemy, ile trzeba zapłacić za talerzyk "komunijnych" potraw w warszawskiej restauracji Nine's, która należy do najlepszego polskiego piłkarza. Do wyboru jest wiele opcji.

Najtańszy talerzyk, którzy goście mogą wybrać z oferty “Nine’s” to koszt 125 zł od osoby. Z zup dla tej konkretnej propozycji do wyboru są rosół i krem paprykowo-pomidorowy, a z dań głównych na klienta czeka kotlet schabowy w panko z frytkami i sałatami, jak i łosoś w nori z czerwonym ryżem i buraczanym purée. W tej cenowo najkorzystniejszej ofercie na deser dostępne są takie pozycje jak sernik z białą czekoladą i sernik czekoladowy.

Drugi zestaw to propozycja, której cena wynosi 155 zł za osobę. Zupy, na które klient może się zdecydować w tym przypadku są takie same, jak w pierwszym z wymienionych. Jeśli chodzi o drugie danie, to klient restauracji może posmakować glazurowanych żeber wołowych z dodatkami lub grillowanego łososia z dodatkami. Na koniec może skorzystać z oferty deserów.

Opcja trzecia, w której rodzina chcąca po wyjątkowym dla dziecka momencie komunii pójść coś zjeść w restauracji popularnego zawodnika jest tą najdroższą. Cena dla jednej osoby w tym przypadku wynosi 205 zł, a w ofercie znajdują się takie propozycje, jak trzy dania główne do wyboru, którymi są glazurowane żebra wołowe, grillowany łosoś atlantycki i grillowany antrykot z dodatkami. Do tego można zamówić zupę i deser, tak jak w pozostałych zestawach.

Jest jeszcze w ofercie specjalne menu dla najmłodszych, które kosztuje 75 zł od osoby.

Ceny patrząc przez pryzmat popularności Roberta Lewandowskiego, są trzeba przyznać dość przystępne i z pewnością mogą skłonić wiele rodzin, by w dniu komunii wybrać się na obiad właśnie do restauracji Nine’s, która znajduje się w samym sercu Browarów Warszawskich.

Warto dodać, że jednym z odpowiedzialnych za dobór kulinarny i jakość dań jest restaurator Tadeusz Muller, prywatnie syn “królowej polskiej kuchni” Magdy Gessler.