Aktualności 22 marca 2024

Szpakowski wraca do komentowania. Na niezwykle istotny mecz

autor: Jakub J
Dariusz Szpakowski, którego ostatnim skomentowanym meczem był finał Mistrzostw Świata 2022 pomiędzy reprezentacją Argentyny a Francji znowu w grze. Wiadomo już oficjalnie, że najważniejszy dla polskiej kadry mecz w ostatnich miesiącach będzie powrotem legendy polskiego dziennikarstwa sportowego.

TVP Sport potwierdziło informacje, że Dariusz Szpakowski ponownie zasiądzie w dziupli komentatorskiej i skomentuje mecz polskiej reprezentacji.

Legenda mikrofonu wróci już we wtorek 26 marca. W duecie z Marcinem Żewłakowem będzie relacjonować przebieg spotkania Polska – Walia, który zadecyduje o tym, która z tych dwóch drużyn pojedzie na mistrzostwa Europy do Niemiec. Mecz zostanie rozegrany w Cardiff.

Kariera komentatorska doświadczonego dziennikarza trwa już od 1976 roku i wielu kibiców nie wyobraża sobie, by miała zakończyć się na dobre.

Szpakowski, który był jednym z ekspertów w studiu na meczu Polska – Estonia na PGE Narodowym po niespełna dwóch latach przerwy skomentuje mecz o być albo nie być Polski na Euro 2024.

fot. Press Focus