Aktualności 14 marca 2024

Nowe koszulki reprezentacji Polski. To w nich mamy powalczyć o awans

autor: Jakub J
Portal "Footy Headlines" pokazał, jak mają wyglądać nowe koszulki reprezentacji Polski. Biało-czerwoni w odświeżonych trykotach zaprezentują się już w meczu z Estonią.

O nowym komplecie odzieży dla polskiej kadry jako pierwszy poinformował portal “Footy Headlines“, który jest dobrze znanym w środowisku piłkarskim źródłem wypuszczającym na światło dzienne projekty nowych koszulek reprezentacji narodowych oraz piłkarskich butów.

Projekt nowych trykotów biało-czerwonych wywołał lawinę komentarzy wśród kibiców i ekspertów. Są tacy, którzy doceniają fakt, że są dwa różne komplety w trochę różnym stylu. Warto zaznaczyć, że taka sytuacja w ostatnich latach nie miała miejsca. Jest jednak też druga grupa osób, którym nowe rozmieszczenie polskiego godła i loga Nike kompletnie nie przypadło do gustu.

Z nowych szczegółów, które rzucają się w oczy w pierwszej kolejności to wspomniane wcześniej godło w centrum, a nie jak dotychczas z lewej strony i charakterystyczny znaczek Nike pod godłem. Wcześniej logo sponsora widniało po prawej stronie koszulki.

W białej, domowej koszulce reprezentacji widoczna jest też zmiana w kołnierzyku koszulki, którego krój jest wykonany w charakterystyczny “serek“.

Zapewne w najbliższych godzinach poznamy oficjalny wygląd nowych trykotów naszej drużyny narodowej.