Aktualności 7 lutego 2024

Znów było magicznie. Tak wyglądało skakanie w Zakopanem [KULISY WIDEO]

Styczniowy weekend w stolicy polskich Tatr upłynął pod znakiem skoków narciarskich na najwyższym światowym poziomie. W trudnym sezonie polscy skoczkowie dali kibicom trochę radości. Zapraszamy na kulisy Pucharu Świata w Zakopanem!

Dziesiątki tysięcy kibiców, znacznie droższe oscypki na Krupówkach, charakterystyczne i głośne trąbki, biało-czerwone flagi z nazwami miast. Zawody Pucharu Świata w Zakopanem mają swój klimat i urok. Polscy fani sportu od lat licznie zjeżdżają się do stolicy polskich Tatr i mocno dmuchają pod narty naszym skoczkom.

Nie inaczej było w dniach 19–21 stycznia. Kamera SportMarketing.pl towarzyszyła kibicom, skoczkom i organizatorom zakopiańskich zawodów. Byliśmy w wiosce skoczków, na trybunach, w miejscach, które na co dzień są niedostępne dla “zwykłego” kibica.

Adam Małysz, Maciej Kurzajewski, Stanisław Snopek, Paweł Wąsek, Dawid Kubacki i… polscy kibice, tak bardzo chwaleni przez skoczków z całego świata.

Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowego materiału spod Wielkiej Krokwi. Tak było w tym roku podczas Pucharu Świata w Zakopanem!