Aktualności 14 maja 2024

SportLab Professional partnerem Puszczy Niepołomice

SportLab Professional został nowym partnerem Puszczy Niepołomice. Poinformował o tym klub z PKO BP Ekstraklasy za pośrednictwem strony internetowej i mediów społecznościowych.

Marka SportLab Professional, działająca nieprzerwanie na rynku od dekady, stanowi symbol innowacyjności i jakości wśród kosmetyków sportowych. Będąc jednym z pierwszych projektów firmy Ortho-Freeze.med, SportLab szybko zdobył uznanie i zaufanie konsumentów. Nie bez powodu przez ostatnie 10 lat nieustannie udowadniał, że można tworzyć produkty najwyższej jakości, mając jednocześnie na uwadze dobro konsumenta oraz dbałość o środowisko.

Wszystkie kosmetyki tej marki opierają się na starannie dobranych, naturalnych składnikach roślinnych. Firma Ortho-Freeze.med od początku swojej działalności stawia na to, aby wykorzystywać składniki o najwyższej celowości i skuteczności działania. Zespół ekspertów firmy nieustannie bada i testuje różne rośliny, by dobrać te, które najlepiej odpowiadają potrzebom współczesnych sportowców oraz osób aktywnych fizycznie. To dzięki takim działaniom klienci mogą być pewni, że każdy produkt pod szyldem SportLab to gwarancja skuteczności i bezpieczeństwa.

Wszystkie kosmetyki marki są produkowane w Polsce. SportLab Professional to nie tylko kosmetyki – to filozofia działania, oparta na dbałości o klienta, innowacyjności i nieustannym dążeniu do doskonałości.

Więcej o nowym partnerze Puszczy Niepołomice przeczytacie na stronie www.sportlab.com.pl.