Aktualności 4 grudnia 2023

Magiczne Mikołajki z Joanną Jędrzejczyk i JJ Stars Foundation na Podlasiu

Czas na "Magiczne Mikołajki z Joanną Jędrzejczyk i JJ Stars Foundation", które mistrzyni sportów walki organizuje w Dąbrowie Białostockiej! To będzie niezwykłe wydarzenie dla mieszkańców tego malowniczego miasteczka w województwie Podlaskim.
Rano Joanna Jędrzejczyk, wielokrotna mistrzyni Ultimate Fighting Championship, wraz ze swoją fundacją JJ Stars Foundation wyruszy w magiczną podróż, aby odwiedzić  ,,grzeczne dzieci” w Dąbrowie Białostockiej. Towarzyszył jej będzie również Święty Mikołaj, który przywiezie ze sobą worki pełne prezentów przygotowane przez partnerów fundacji.

Po zakończeniu swojej kariery sportowej, Joanna Jędrzejczyk nie próżnuje i systematycznie rozwija swoje projekty, z JJ Stars Foundation na czele. W tym roku Fundacja ta już po raz kolejny jest inicjatorem mikołajkowej akcji dla dzieci z regionu. Ponad 280 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Dąbrowie Białostockiej będzie miało okazję spotkać się ze Świętym Mikołajem, którego przyprowadzi sama Joanna Jędrzejczyk. Oprócz bezcennej lekcji mistrzowskiej postawy od naszej mistrzyni, dzieci otrzymają również wyjątkowe prezenty. Dodatkowo, maluchy będą miały okazję wziąć udział w aktywizacji ruchowej, a dla wszystkich mieszkańców Dąbrowy Białostockiej mamy bezpłatną niespodziankę. Niezwykła historia Joanny Jędrzejczyk będzie także dostępna na dużym ekranie (5 grudnia o godzinie 15:00) podczas projekcji filmu w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury. Nie przegapcie tej niezapomnianej okazji.

Partnerami fundacji jest: Gmina Dąbrowa Białostocka, Crep. Żywiec Zdrój, Premium Rosa, Novadom, MyLabs, Sokółka Okna i Drzwi, SK Store oraz Sokółka TV za ich pomoc i wsparcie w realizację tego wyjątkowego wydarzenia. “Dołączcie do naszego magicznego świętowania i wspólnie z Joanną Jędrzejczyk stwórzmy niezapomniane wspomnienia dla dzieci w regionie. JJ Stars Foundation oficjalnie wspiera Świętego Mikołaja!” – zaprasza organizator.

https://twitter.com/joannamma/status/1709539135663362353

Joanna Jędrzejczyk – niekwestionowana gwiazda i wybitna reprezentantka Polski w mieszanych sztukach walki (MMA), boksie oraz Muay Thai. Rywalizowała w wadze słomkowej w federacji UFC (Ultimate Fighting Championship) trzykrotnie zdobywając tytuł zawodowej Mistrzyni Świata i dwukrotnie Mistrzyni Europy.

Pierwsza Polka występująca w prestiżowej organizacji UFC. Jako trzecia Europejka (i jedyna Polka) została mistrzynią wspomnianej federacji, po raz pierwszy sięgając po pas 14 marca 2015 roku (po zwycięstwie przez TKO w drugiej rundzie z Carlą Esparza). Przez wiele miesięcy była absolutnym numerem 1 w oficjalnym rankingu kategorii słomkowej.