Aktualności 25 kwietnia 2024

“Kibicuj z klasą”, czyli 19. edycja wyjątkowej akcji Lecha Poznań

28 kwietnia o godz. 17:30 Lech Poznań podejmie przy Bułgarskiej Cracovię. Podczas tego spotkania odbędzie się również 19. edycja akcji "Kibicuj z Klasą". Znowu szykuje się świetna frekwencja w meczu PKO BP Ekstraklasie.

Przed pierwszym gwizdkiem spotkania Lecha Poznań z Cracovią, klub zaprasza wszystkich kibiców do Strefy Rozrywki, która będzie działać tego dnia od 15:00. Strefa ta umiejscowiona jest na przestrzeni trawiastej w narożniku ulic Ptasiej oraz Bułgarskiej. Najmłodsi sympatycy Lecha znajdą dla siebie wiele atrakcji, m.in.: będą mogli pobawić na rozmaitych dmuchańcach, a także pomalować twarze w niebiesko-białe barwy. Zabawy nie będzie brakować!

Tak, jak w poprzednim sezonie, tak i teraz – dla transakcji zawierającej co najmniej cztery bilety w koszyku, przysługuje rabat 20 procent. Zapisy na 19. edycję “Kibicuj z Klasą” zostały zakończone.

O akcji

“Kibicuj z Klasą” to jedna z najdłużej prowadzonych przez Klub akcji, dzięki której zarażamy pasją do kibicowania naszych najmłodszych sympatyków z całej Wielkopolski, ale nie tylko! Pierwsza edycja zorganizowana została w lutym 2013 roku i wówczas nosiła nazwę “Gimnazjaliści na Kolejorza”. W ramach tego wydarzenia bezpłatny udział w meczu mogą wziąć wszystkie grupy zorganizowane dzieci i młodzieży do 16. roku życia.

Rekord frekwencji

Na meczu Lecha Poznań z Arką Gdynia (25.09.2016) trybuny nie zawiodły. Wówczas na Enea Stadionie zjawiło się 18 393 uczniów wraz ze swoimi opiekunami, co jest aktualnym rekordem akcji.

fot. Lech Poznań