Aktualności 3 października 2023

Szymon Marciniak zachęca do… inwestowania w złoto

Pragniemy zachęcić wszystkich do wspólnego udziału i śledzenia naszej nowej ogólnopolskiej kampanii reklamowej: "Twoja decyzja na wagę złota"! Ruszyła we współpracy z wybitnym sędzią piłkarskim Szymonem Marciniakiem – ambasadorem Mennicy Skarbowej! Wspólnie zadbamy o bezpieczne inwestowanie Polek i Polaków, pomagając w wyznaczaniu celów inwestycyjnych – poinformowała Mennica Skarbowa.

Wraz z naszym ambasadorem, polskim sędzią piłkarskim Szymonem Marciniakiem, który poprowadził m.in. finał Mundialu 2022 w Katarze, stworzyliśmy rozbudowaną kampanię reklamową. Komunikację zaplanowaliśmy w największych polskich stacjach telewizyjnych, radiowych oraz w serwisach VOD. Zachęcamy do zapoznania się z naszym spotem “Twoja decyzja na wagę złota”, który zostanie wyemitowany w formatach 30 i 15-sekundowych. Wspierać go będą billboardy, które pojawią się w największych polskich miastach, a także liczne działania contentowe w Internecie – czytamy w komunikacie Mennicy Skarbowej.

 

“Szukając ambasadora dla Mennicy Skarbowej, koncentrowaliśmy się na tym, by postać ta była dla naszego społeczeństwa wzorem do naśladowania i inspiracją do pokonywania kolejnych granic. Podjęliśmy zatem współpracę z doświadczonym międzynarodowym arbitrem Szymonem Marciniakiem, który z naszym przekazem z pewnością dotrze nie tylko do zapalonych kibiców piłki nożnej, ale do wszystkich chcących spełniać marzenia. Szymon Marciniak, według Międzynarodowej Federacji Historyków i Statystyków Futbolu, to najlepszy sędzia piłkarski na świecie w 2022 roku. Od 2011 arbiter międzynarodowy, od 20 lipca 2015 sędzia klasy UEFA i najwyżej oceniany polski arbiter. Regularnie prowadzi mecze Ekstraklasy, Pucharu Polski, Ligi Mistrzów, Ligi Europy, zagraniczne spotkania ligowe oraz mecze międzypaństwowe” – poinformowała Mennica Skarbowa.

– Zarządzanie drużynami, przebiegiem meczu, a nawet atmosferą panującą na murawie jest ważnym procesem, który wpływa na jakość zawodów i zachowanie zawodników. Tak samo ważne jest zarządzanie finansami w każdej rodzinie. Mam nadzieję, że moje wsparcie dla doświadczonej, od lat obecnej na polskim rynku Mennicy Skarbowej, pomoże większej grupie naszych rodaków odkryć nowy, długoterminowy i co ważne bezpieczny cel inwestycyjny, jakim jest złoto inwestycyjne – mówił Marciniak.