Aktualności 1 października 2023

Kapitalna akcja Wisły Kraków. “Gramy do jednej miski”

Po raz kolejny Wisła Kraków wraz z KTOZ organizuje akcję pt. "Gramy do jednej miski". W ten sposób okazywane jest wsparcie dla zwierząt z krakowskiego schroniska przy ul. Rybnej.

“Podczas trzech najbliższych domowych meczów: z Wisłą Płock (01.09, niedziela), ze Zniczem Pruszków (07.10, sobota) i z Resovią Rzeszów (20.10, piątek) zbierać będziemy karmę i artykuły dla zwierząt. Jedzenie zarówno dla psów, jak i kotów będzie można przekazać w specjalnie przygotowanym namiocie, który zostanie zlokalizowany na parkingu przed sektorem C. Poza dniami meczowymi w Offcial Fanshopie zostanie wyznaczone miejsce, w którym będzie można zostawić potrzebną w schronisku specjalistyczną karmę dla kociąt i szczeniąt, a także koce, smycze, materiałowe zabawki oraz podkłady higieniczne dla zwierząt” – czytamy na oficjalnie stronie internetowej krakowskiej Wisły.

“Gorąco zachęcamy wszystkich fanów Białej Gwiazdy do włączenia się w akcję. Wspólnie możemy zebrać karmę, która pomoże schronisku przetrwać zimę. Pokażmy, że los zwierząt nie jest nam obojętny!” – kontynuuje klub z Małopolski.

Zbiórka trwa od 30.09.2023 do 22.10.2023. Akcja organizowana jest wspólnie przez TS Wisła Kraków SA oraz KTOZ.