Aktualności 19 września 2023

Robert Lewandowski został Ambasadorem Globalnym firmy OANDA

Firma OANDA, globalny lider usług inwestowania online, usług walutowych i analitycznych, ogłosiła Roberta Lewandowskiego swoim pierwszym globalnym ambasadorem marki.

Światowej klasy napastnik FC Barcelona i kapitan reprezentacji Polski – Robert Lewandowski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych Polaków na świecie, doceniany za sportowy profesjonalizm i skuteczność na boisku. Jest zaliczany do grona najlepszych napastników swojego pokolenia, a także najbardziej utytułowanych graczy w historii Bundesligi i Bayernu Monachium. Wyjątkowo skuteczny strzelec podczas swojej reprezentacyjnej i klubowej kariery zdobył ponad 600 bramek oraz zyskał ogromną rzeszę fanów na całym świecie.

Robert Lewandowski to profesjonalista najwyższej klasy. Jego styl gry – strategiczny, precyzyjny i budzący zaufanie – idealnie odzwierciedla ideę “inteligentnego inwestowania”, która stanowi obietnicę marki OANDA – powiedział Darren Moffett, Chief Marketing Officer w OANDA.

Współpraca z Lewandowskim wpisuje się w długoterminową strategię marketingową dążącą do  zwiększenia rozpoznawalności grupy OANDA.

W dalszym komentarzu Moffett dodał: – OANDA stawia na inteligentne inwestowanie, oferując klientom intuicyjną platformę do handlu na rynkach finansowych, zaawansowane narzędzia analityczne i wysoką skuteczność realizacji zleceń – wszystko, czego potrzebują, by odpowiednio zarządzać swoimi transakcjami. Chcieliśmy mianować ambasadorem marki osobę, która odzwierciedlałaby ducha naszej firmy – mistrza w swojej dziedzinie, znanego ze swojego profesjonalizmu i rozpoznawalnego na całym świecie. Robert idealnie wpisuje się w naszą wizję.

OANDA, jedna z czołowych grup zajmujących się tradingiem online, chce zwiększyć swój udział na wielu światowych rynkach. W ramach partnerstwa Lewandowski pojawi się jako twarz i głos marki w licznych globalnych kampaniach multimedialnych. Ma to na celu komunikowanie misji OANDA, jaką jest dostarczanie narzędzi umożliwiających traderom podejmowanie inteligentniejszych decyzji inwestycyjnych.

Ogromnie cieszę się na współpracę z OANDA – zwłaszcza, że dzielimy wspólną pasję – dążenie do bycia najlepszym i dawanie z siebie wszystkiego. Odpowiednie przygotowanie, koncentracja i umiejętności to kluczowe elementy sukcesu – zarówno na boisku, jak i w finansach – podkreślił Robert Lewandowski w komentarzu na temat rozpoczętej współpracy.

Robert Lewandowski jest w Polsce uznawany za prawdziwą ikonę sportu. Będąc w swojej dziedzinie światowej klasy liderem, idealnie pasuje do wizji i założeń strategicznych, które chcemy osiągnąć. Jesteśmy niezmiernie dumni, że możemy powitać Roberta jako ambasadora marki w kluczowym momencie naszego rozwoju, związanego z ekspansją firmy na rynkach europejskich i  integracją polskiego domu maklerskiego OANDA TMS Brokers w globalne struktury grupy OANDA – zaznaczył Marcin Niewiadomski, dyrektor OANDA na Europę.