Aktualności 9 września 2023

Nowa rola Pazdana. Dołączył do TVP Sport

Na boisku dorobił się miana "Ministra obrony narodowej". Jeden z bohaterów Euro 2016, Michał Pazdan, został ekspertem TVP Sport. Debiut byłego obrońcy reprezentacji Polski w nowej roli już w najbliższy weekend!

Latem 2016 roku znajdował się na ustach całej Polski. Internet przepełniony był filmikami z jego interwencjami, pochlebnymi memami, a on sam dorobił się nośnego pseudonimu “Pirania”, odnoszącego się do nieustępliwości na boisku. Pazdan odegrał wiodącą rolę w biało-czerwonych barwach w trakcie Euro 2016. Wystąpił we wszystkich pięciu spotkaniach, w których zespół stracił tylko trzy gole.

Teraz Pazdana ponownie będzie można oglądać przy okazji meczów kadry. Już nie w roli zawodnika (ostatni raz wystąpił w reprezentacji w 2019 roku), lecz jako eksperta telewizyjnego. Tego lata 36-latek dołączył więc nie tylko do Wieczystej Kraków, ale też do zespołu TVP Sport.

Debiut Pazdana w roli eksperta nastąpi już w najbliższym weekend. W niedzielę biało-czerwoni zagrają z Albanią w Tiranie w szalenie istotnym spotkaniu eliminacji Euro 2024. Transmisja w Telewizji Polskiej.

Źródło: TVP Sport

Fot. TVP Sport