Aktualności 25 lipca 2023

Hitowy transfer FAME MMA. Krzysztof „Diablo” Włodarczyk dołączył do federacji

autor: Adrian Janiuk
Jest to niewątpliwie przełomowy moment w świecie polskich freak fightów. Federacja FAME MMA poinformowała, że do grona jej zawodników dołączył Krzysztof "Diablo" Włodarczyk. Zawodowy bokser, który były mistrzem świata organizacji WBC i IBF w kategorii junior ciężkiej, zaprezentuje swoje umiejętności we freakowej organizacji już podczas najbliższej gali.

„Witamy w piekle! Pan Grozy wkracza do oktagonu! Tak… to się naprawdę dzieje! Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, były mistrz świata organizacji WBC i IBF, który legitymuje się rekordem 66-4-1 (w tym 41 nokautów) zadebiutuje w MMA podczas gali FAME 19! „Diablo” toczył zażarte boje na światowych ringach, bił się z najlepszymi na świecie. Teraz wkracza do oktagonu FAME, gdzie czekają na niego nowe wyzwania” – tak za pośrednictwem Twittera federacja FAME MMA przywitała swoją nową gwiazdę. „Czekamy na ten debiut” – dodano.

https://twitter.com/famemmatv/status/1683869734704492544

Najbliższa gala FAME MMA 19 odbędzie się 2 września w krakowskiej Tauron Arenie. Bilety m.in. na walkę z udziałem „Diablo” można będzie nabyć już w przyszłym tygodniu. Wcześniej na wrześniową galę zostały ogłoszone już dwa pojedynki. Marcin Wrzosek zawalczy z Piotrem Szeligą. Z kolei Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk zmierzy się z Dominiką Rybak. Na razie nie wiadomo, kto będzie rywalem Włodarczyka.

fot. Instagram