Aktualności 10 lipca 2023

Brentford FC z nową umową sponsorską

Brentford FC podpisuje dwuletnie odnowienie sponsoringu z PensionBee. Jest to największa na świecie firma świadcząca usługi emerytalne w formie online.

PensionBee przejmie rolę zupełnie nowego sponsora Brentford FC na przodzie koszulki dla drużyny B, Brentford Women i drużyn z akademii klubu. Dodatkowo zostanie nowym sponsorem na rękawie pierwszej drużyny mężczyzn.

W 2021 roku PensionBee zostało oficjalnym partnerem Brentford FC. Przez ostatnie trzy lata obie strony rozwijały się indywidualnie. Firma posiada ponad 200 000 zainwestowanych konsumentów i wciąż się rozwija po reklamie swojej marki w MLS. Z kolei Brentford FC w sezonie 2022/23 osiągnęło najwyższą lokatę drużynową w angielskiej ekstraklasie.

Firma sponsorowała wywiady zespołu po meczu przez cały sezon, pojawiał się na tablicach LED, a także była sponsorem rękawa stroju treningowego. Na tych aktywach korporacja utrzyma swoją dominację przez cały czas trwania partnerstwa.

Marka stworzy swoją serię multimedialną Building the Future, która zaprezentuje drużynę kobiecą, drużynę B i personel klubu. Program bada, w jaki sposób zarówno zawodnicy, jak i personel przygotowują się do meczów oraz przyszłościowych osiągnięć.

Dyrektor naczelny klubu Brentford FC, Jon Varney “Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z PensionBee przez kolejne dwa lata. Od 2021 roku są cennym partnerem dla nas, ponieważ rozwinęliśmy się i zadomowiliśmy w Premier League i nie możemy się doczekać współpracy z nimi. Ich ciągłe wsparcie będzie ważne, ponieważ zamierzamy wykorzystać nasze postępy w nadchodzącym sezonie. Cieszymy się, że zajmują ważne miejsce w strojach dla naszej pierwszej drużyny, drużyny B, drużyny kobiet i drużyn z akademii.”

Jasper Martens, dyrektor ds. marketingu w PensionBee: “PensionBee i Brentford mają wiele wspólnego – od naszego opartego na danych podejścia do robienia rzeczy nieco inaczej, po sposób, w jaki stawiamy naszych klientów i fanów w centrum wszystkiego, co robimy . Naszą misją jest upraszczanie emerytur, aby każdy mógł cieszyć się szczęśliwą emeryturą, a ambicje Brentford, by być najbardziej integracyjnym klubem w kraju, są zgodne z naszym pragnieniem osiągnięcia pozytywnych zmian społecznych.”