Aktualności 2 lipca 2023

Czeski klub z akcją promocyjną dotyczącą strojów na nowy sezon

AC Sparta Praga prezentuje nowe koszulki w ramach 130-lecia istnienia klubu. Kolory nawiązują do sukcesów zdobytych przez drużynę w niedawno zakończonym sezonie.

Koniec sezonu to często okazja do świętowania lub smutku, w zależności od osiągniętych celów, od spełnionych wymagań wobec klubu i drużyny, czy też od atmosfery panującej wokół. Kluby przygotowują się powoli do nowego sezonu, jednocześnie przeprowadzając transfery, czy rozgrywając mecze sparingowe.

Kolejną “kartą do odkrycia” są na przykład stroje prezentowane przez drużyny na nowy sezon. Jednym z tych klubów jest AC Sparta Praga, która z okazji 130-lecia istnienia klubu i zdobycia mistrzostwa ligi, stworzyła koszulki na cześć tych wydarzeń.

Klub ze stolicy Czech prezentuje koszulki w wykonaniu marki Adidas w kolorach czarnym oraz złotym. Połączenie godne mistrzowskiej drużyny. Jednocześnie sam sposób prezentacji jest zachwycający, ponieważ helikopter latający z wielką ceratą, która ukazuje koszulkę drużyny to niecodzienny sposób pokazania nowego trykotu.

Nowe koszulki Sparty Praga
fot. Twitter AC Sparta Praga