Aktualności 21 kwietnia 2023

PZU rozpoczyna współpracę z LOTTO SuperLIGA

Wielkimi krokami zbliża się nowy sezon LOTTO SuperLIGA. Innowacyjny projekt zawodowej ligi tenisa ziemnego pozyskał nowego sponsora. Została nim Grupa PZU. 

Druga edycja LOTTO SuperLIGA

Już w maju wystartuje druga edycja LOTTO SuperLIGI, która wyłoni Drużynowego Mistrza Polski. Runda zasadnicza potrwa od 7 maja do 13 sierpnia i wyłoni cztery najlepsze zespoły, które w grudniu będą rywalizować o zwycięstwo w turnieju FINAL FOUR.

Współpraca z PZU

W czwartek LOTTO SuperLIGA poinformowała o pozyskaniu nowego sponsora. Została nim Grupa PZU, która będzie sponsorem głównym sezonu zasadniczego. Umowa została podpisana na sezon 2023.

W takich słowach na temat pozyskania parntera wypowiedziała się Danuta Dmowska-Andrzejuk, prezes zarządu SuperLIGA S.A. –  Cieszymy się z pozyskania zaufanego i sprawdzonego partnera, którego prestiż i marka na polskim rynku z pewnością podniosą rangę oraz uwiarygodnią prowadzone przez nas rozgrywki tenisowe. Liczymy na to, że współpraca przyniesie wymierne korzyści wizerunkowe obu stronom, z pożytkiem zarówno dla całego środowiska zawodniczego, jak i samych kibiców.

W ramach uzgodnionej współpracy, logo PZU pojawi się w wszystkich kanałach komunikacji LOTTO SuperLIGA i będzie oczywiście widoczne na kortach.