Aktualności 7 kwietnia 2023

Dariusz Sztylka przestał pełnić funkcję dyrektora sportowego Śląska Wrocław

W czwartkowy wieczór Śląsk Wrocław poinformował, iż Dariusz Sztylka przestał pełnić obowiązki dyrektora sportowego w klubie. 

Dariusz Sztylka odchodzi ze Śląska

Były piłkarz ekipy z Wrocławia pełnił rolę dyrektora sportowego od 19 lutego 2018 roku. Wcześniej 44-latek był zawodnikiem Śląska przez ponad dziesięć lat, rozgrywając ponad 250 spotkań, a także zdobywając z zespołem mistrzostwo kraju.

Problemy klubu

Kilka godzin przed opublikowanym komunikatem w mediach społecznościowych jeden z użytkowników opublikował zdjęcia z toalet, które są na stadionie. Stan sanitarny był wręcz katastrofalny. Sprawę skomentował Tarczyński Arena Wrocław, który poinformował, iż toaleta przeznaczona jest dla pracowników trwającej obok budowy i była oznaczona specjalną kartką. Władze obiektu przeprosiły za zaistniałą sytuacją i poinformowały, iż trwa sprzątanie toalety.

W czwartek Śląsk Wrocław zanotował kolejną porażkę. Tym razem 0:1 na własnym obiekcie z Piastem Gliwice. Klub zajmuje obecnie trzynaste miejsce w tabeli i ma tylko dwa punkty przewagi nad strefą spadkową.