Aktualności 22 marca 2023

Cisza medialna w polskiej kadrze przed meczem z Czechami?!

W najbliższy piątek reprezentacja Polski rozegra wyjazdowy mecz z Czechami w ramach pierwszej kolejki eliminacyjnej Euro 2024. Wszystko wskazuje na to, że do tego momentu nie zobaczymy wywiadów z naszymi reprezentantami. Według ostatnich doniesień mediów, Fernando Santos zarządził ciszę medialną przed meczem. 

Głośny wywiad Łukasza Skorupskiego

Choć w polskiej kadrze nastąpiły duże zmiany i reprezentację przejął Fernando Santos, to za reprezentacją cały czas ciągnie się głośny temat premii związanej z mundialem. Oliwy do ognia kilka dni temu dolał Łukasz Skorupski, który nie gryzł się w język i otwarcie przyznał, iż w szatni pojawiły się kłótnie związane z premią.

Cisza medialna

Temat nie został zatem wyjaśniony, a golkiper Bologny rzucił nowe światło na całą sprawę. W najbliższych dniach dziennikarze zapewne poruszyliby tę kwestię. Jak informuje jednak Sebastian Staszewski z Interii, nie będzie okazji do rozmowy, gdyż Fernando Santos zarządził ciszę medialną przed meczem z Czechami.

To tłumaczy, dlaczego na pierwszej konferencji pojawił się debiutant, czyli Ben Lederman. Spotkanie reprezentacji Polski z Czechami odbędzie się w piątek. Pierwszy gwizdek o godzinie 20:45.