Aktualności 17 marca 2023

Firma Ocmer sponsorem KŻ Orzeł Łódź

autor: Mateusz Mazur
W sezonie 2023 do grona Sponsorów Klubu Żużlowego Orzeł Łódź dołącza firma Ocmer specjalizująca się w budowie wielkopowierzchniowych obiektów przemysłowych.

Nowy sponsor

Firma Ocmer należy do międzynarodowego holdingu budowlanego JAJO i specjalizuje się w budowie wielkopowierzchniowych obiektów przemysłowych. Na polskim rynku budownictwa przemysłowego jest obecna od 1994 roku. Siedziba firmy znajduje się w samym centrum Łodzi.

– Cieszymy się, że kolejna firma zdecydowała się dołączyć do naszego klubu biznesu. Mamy nadzieję, że podobnie, jak pozostali nasi partnerzy również i firma Ocmer będzie zadowolona ze współpracy i pozostanie z nami na kolejne sezony. Badania marketingowe przeprowadzane po każdym z sezonów pokazują, że wartość marketingowa i medialna naszego klubu z każdym rokiem rośnie, z czego z pewnością powinni być zadowoleni nasi Partnerzy i Sponsorzy – mówi Honorowy Prezes KŻ Orzeł Łodź Witold Skrzydlewski

Wsparcie dla łódzkiego sportu

– Jako firma z siedzibą w Łodzi od lat wspieramy łódzki sport. Żużel z roku na rok staje się coraz bardziej popularny, dlatego postanowiliśmy wspólnie z drużyną Orła, przeżywać sportowe emocje. Mamy nadzieję, że w nadchodzącym sezonie uda nam się powalczyć o najwyższe cele w lidze, co na pewno byłoby miłą niespodzianką i kolejnym krokiem w rozwoju klubu – mówi Robert Westland, Prezes Zarządu Ocmer.

Nowy sponsor Orła, działa na polskim rynku budownictwa przemysłowego już blisko 30 lat. Ocmer pracuje jako Generalny Wykonawca zarówno w modelu Zaprojektuj i Wybuduj jak i na projektach gotowych. Firma jest częścią silnego holenderskiego holdingu budowlanego, dlatego ma możliwość czerpania wiedzy i doświadczenia z budownictwa europejskiego.

Reklamy nowego sponsora klubu pojawią się m.in. na stadionie podczas meczów w rozgrywkach 1 ligi, na stronie www.orzel.lodz.pl oraz w mediach społecznościowych.