Aktualności 15 marca 2023

Ruch Chorzów zadrwił z absurdalnego komunikatu Górnika Zabrze

autor: Mateusz Mazur
Górnik Zabrze wydał we wtorek komunikat, który spotkał się z nie najlepszym przyjęciem ze strony kibiców i dziennikarzy. Władze klubu pośrednio zakomunikowały bowiem, że najbliższe spotkanie będzie dla trenera Bartoscha Gaula meczem o być albo nie być w klubie. 

Absurdalny komunikat Górnika

– Trener Bartosch Gaul przygotowuje drużynę do piątkowego meczu. Mecz z Wisłą Płock jest dla Górnika bardzo ważny, a praca trenera Bartoscha Gaula zweryfikowana będzie po piątkowym spotkaniu – czytamy w oświadczeniu klubu z Zabrza.

W ten oto sposób ekstraklasowy zespół postanowił odnieść się do pogłosek jakoby posada szkoleniowca drużyny z Zabrza była zagrożona. Klub przyznał tym samym niejako, że najbliższy mecz będzie dla trenera Gaula starciem o podwójną stawkę.

Ruch zadrwił z lokalnego rywala

Górnik stał się obiektem żartów, a profesjonalizm osób pracujących w klubie jest szeroko kwestionowany. Wykorzystać moment słabości lokalnego rywala postanowił Ruch Chorzów, który w sposób bliźniaczo podobny do klubu z Zabrza poinformował, że trener Jarosław Skrobacz cieszy się pełnym zaufaniem ze strony władz.

– Trener Jarosław Skrobacz przygotowuje drużynę do niedzielnego meczu. Mecz z ŁKS Łódź jest dla Ruchu bardzo ważny, a praca trenera Jarosława Skrobacza ma pełne poparcie władz Klubu – możemy przeczytać w klubowych social mediach.