Aktualności 15 marca 2023

PMU Broker nowym Sponsorem Asseco Resovii

autor: Mateusz Mazur
PMU Broker, licencjonowany przez Komisję Nadzoru Finansowego broker ubezpieczeniowy, dołączył do grona Sponsorów Asseco Resovii.

Nowy sponsor Resovii

Firma specjalizuje się w kompleksowej analizie ryzyka ubezpieczeniowego oraz doradztwie ubezpieczeniowym. Tworzona jest przez osoby pełniące funkcje menadżerskie w radach nadzorczych i zarządach wielu polskich przedsiębiorstw, specjalistów z zakresu prawa i finansów, jak również zawodowych rzeczoznawców majątkowych oraz likwidatorów szkód.

– Dziękujemy zarządowi Asseco Resovii za zaufanie i za przyjęcie nas do grona Sponsorów. Razem chcemy grać o najwyższe stawki – my chcemy grać w biznesie, a zawodnikom i zarządowi życzymy, żeby zdobywali je na boisku – powiedział dr Tomasz Olszewski , wiceprezes zarządu PMU Broker.

Wspólny sukces

– Przed najważniejszą częścią obecnego sezonu mamy dla Kibiców Asseco Resovii bardzo dobrą wiadomość – do grona naszych Partnerów dołącza Firma PMU Broker, licencjonowany przez Komisję Nadzoru Finansowego broker ubezpieczeniowy, który współpracuje z polskimi mediami ubezpieczeniowymi, wydawcą porównywarki inszury.pl. – powiedział Piotr Maciąg, prezes Asseco Resovii.

– Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tak wspaniałego projektu przez najbliższe sezony, a jednocześnie zobowiązani do pracy na rzecz wspólnego sukcesu – powiedział Daniel Kubik, prezes zarządu PMU Broker.