Aktualności 2 marca 2023

Lech Poznań przedłużył współpracę z firmą Macron

Mistrz Polski poinformował, iż przedłużył współpracę z włoskim producentem odzieży oraz sprzętu sportowego. Nowy kontrakt Lecha Poznań z firmą Macron obowiązywać będzie do 2028 roku. 

Dziesięcioletnia współpraca

Lech Poznań rozpoczął współpracę z włoską firmą w 2018 roku, co oznacza, iż działalność obu marek będzie trwać przez dekadę. W takich słowach na temat nowej umowy wypowiedział się prezes Lecha, Karol Klimczak – Myślę, że obie strony są bardzo zadowolone ze współpracy, stąd decyzja o kontynuacji przez kolejne pięć lat, czyli do 2028 roku. Bardzo cenimy sobie indywidualne podejście Macrona do Lecha, do naszych potrzeb, naszej historii. Niezwykle istotne jest dla nas to, że możemy przygotować wspólnie specjalnie dedykowane dla nas trykoty.

O współpracy wypowiedział się również prezes Macrona, Gianluca Pavanello –  Odnowienie naszej umowy przedłużyło naszą współpracę z Lechem do dziesięciu lat i umocniło naszą wzajemną więź, która powstała po raz pierwszy w 2018 roku. Nasze relacje wykraczają daleko poza dostarczanie strojów i opierają się na wzajemnym szacunku oraz przyjaźni. Sezon po sezonie nasza kooperacja doprowadziła do produkcji kolekcji, które opowiadały historię klubu poprzez połączenie stylu, zaawansowanych parametrów technicznych oraz innowacyjnych rozwiązań projektowych i zawsze cieszyły się ogromną popularnością wśród kibiców wypełniających stadion przy Bułgarskiej w Poznaniu.

Promocja

Z okazji przedłużenia współpracy z włoską marką, Lech Poznań wystartował z promocją wszystkich produktów Macrona o 28%. Oferta obowiązuje od czwartku 2 marca, zarówno stacjonarnie, jak i przez internet.