Aktualności 23 lutego 2023

Brentford troszczy się o kibiców. Klub nie zmieni cen za karnety na przyszły sezon

Kryzys ekonomiczny na świecie sprawia, iż na każdym kroku musimy mierzyć się ze wzrostem cen. Pomocną dłoń do swoich kibiców wyciąga angielski klub Brentford, który zakomunikował, iż zamrozi ceny za karnety na sezon 2023/2024. 

Jedno z najtańszych miejsc

Stadion Brentford pozostaje jednym z najtańszych miejsc w kontekście oglądania meczów Premier League na żywo. Standardowy bilet okresowy dla dorosłych (grupa B) kosztuje około 24 funty na mecz. Sympatycy “Pszczół” mogli zatem obawiać się, że w przyszłym sezonie ceny pójdą w górę w związku z zaistniałą sytuacją ekonomiczną.

Brentford nie zmieni cen

Brentford wystartowało z kampanią dotyczącą sprzedaży karnetów sezonowych 2023/2024. Klub poinformował, iż zamrozi ceny za karnety. W takich słowach decyzję skomentował dyrektor naczelny, Jon Varney – Jesteśmy świadomi, że kryzys i koszty utrzymania mocno dotkną ludzi w całym kraju, w tym naszą społeczność. Zapewnienie, że piłka nożna pozostaje przystępna cenowo jest dla nas naprawdę ważne. W związku z tym zamroziliśmy ceny i wprowadziliśmy nowy schemat polecenia zapłaty. 

Kibice Brentford mają wiele powodów do zadowolenia. Klub zajmuje wysokie, dziewiąte miejsce w tabeli i nie przegrał żadnego z pięciu ostatnich ligowych pojedynków.