Aktualności 11 lutego 2023

Co się dzieje z Christianem Atsu? Niejasne informacje w sprawie piłkarza uwięzionego pod gruzami

autor: Mateusz Mazur
Trzęsienie ziemi, które nawiedziło w tym tygodniu Turcję i Syrię jest jednym z największych kataklizmów, który nawiedził ten region w ostatnich latach. Christian Atsu to bez wątpienia jedna z najbardziej medialnych postaci, która ucierpiała w wyniku minionych wydarzeń. 

Pojawiło się już mnóstwo sprzecznych informacji dotyczących Christiana Atsu, który po trzęsieniu ziemi został uwięziony pod gruzami. Wielokrotnie pojawiły się już wieści, jakoby piłkarz został ocalony, jednak regularnie są one dementowane przez kolejne doniesienia o tym, że Atsu wciąż nie został odnaleziony. Jaka naprawdę jest sytuacja piłkarza? Tego nie wie nikt.

Niejasne i szokujące informacje

Informacji na temat 60-krotnego reprezentanta Ghany nie posiada nawet jego partnerka Claire Rupio. Twierdzi ona, że sytuacja Atsu wciąż jest “niejasna”, a spływające informacje “szokujące”.

– Nadal się modlę i wierzę, że on żyje. Klub potwierdzał, że został odnaleziony, żyje i został zabrany do szpitala, a 11 godzin później moje dzieci musiały usłyszeć z radia, że ​​nadal nie wiedzą, gdzie jest. Apeluję do klubu Hatayspor, władz tureckich i rządu brytyjskiego o wysłanie sprzętu do wyciągania ludzi z gruzów, zwłaszcza mojego partnera i ojca moich dzieci – powiedziała partnerka piłkarza, Claire Rupio.