Aktualności 5 stycznia 2023

Pogoń Szczecin pochwaliła się wynikami sprzedaży… paprykarza

Od kilku lat w sklepach można dostać paprykarza szczecińskiego sygnowanego barwami Pogoni Szczecin. Portowcy na początku 2023 roku pochwalili się wynikami sprzedaży za minione dwanaście miesięcy. Te są najlepsze od momentu wypuszczenia produktu do sprzedaży.

Pogoń Szczecin chwali się wzrostem sprzedaży paprykarza

Jak informuje Pogoń Szczecin, rok 2022 to sprzedaż niemal 120 tysięcy sztuk paprykarza. Dokładnie 119133 opakowań zakupili fani tego przysmaku. Wg danych to rekord sprzedaży względem ostatnich lat. Przyrost jest dość znaczący. Paprykarz szczeciński Portowców trafił do sklepów na początku 2020 roku. W pierwszym roku wyniki pokazały sprzedaż na poziomie 95 tysięcy sztuk. Dwanaście miesięcy później było nieco lepiej, jednak bez wielkich zmian. Teraz jednak mowa o ponad 20% wzroście rok do roku.

Gdzie można kupić paprykarza?

Możecie go kupić we wszystkich naszych fanshopach, a także sklepie internetowym, ale także u naszego partnera, czyli w Rybiarni Intersea na ulicy Kadłubka 41. Ponadto otrzymacie je w sklepach marki Auchan, Carrefour oraz Bohun i ATOL, który jest zlokalizowany przy alei Wojska Polskiego 34 i w Hurtowni KRAB Kamil Hibner, ul. Cukrowa 14c. Jest też dostępny w sklepach marki Asprod – czytamy na stronie klubu.

Pogoń Szczecin w swoim sklepie internetowym oferuje puszki z paprykarzem w dwóch odsłonach. Mniejsza – 165g – kosztuje 3,99zł. Większa – 300g – jest o złotówkę droższa. W tym momencie w magazynie klubowym znajduję się łącznie 306 puszek.

Fot. pogonszczecin.pl