Tymoteusz Puchacz i Kuba Moder wystartowali z własną marką odzieżową
W piątek Tymoteusz Puchacz, Kuba Moder oraz Aleksander Theus oficjalnie wystartowali z własną marką odzieżową "DOUBLE NINE". Na stronie pojawiła się pierwsza kolekcja, w której skład wchodzą bluza oraz spodnie.
Własna marka odzieżowa
Pierwsze posty związane z promocją tego projektu pojawiły się na Instagramie pod koniec października, gdy profil „DOUBLE NINE” opublikował zdjęcie, na którym pojawili się Puchacz, Moder oraz Theus. W piątek nowa marka odzieżowa zaprezentowała swoje dwa premierowe produkty: bluzę oraz spodnie.
Ceny w DOUBLE NINE
Na oficjalnej stronie DOUBLE NINE możemy przeczytać, iż limitowane kolejce marki będą pojawiać się cyklicznie. Na ten moment możemy zakupić bluzę DOUBLE NINE za kwotę 359 PLN oraz spodnie za 259 PLN.
fot. DOUBLE NINE
Wojciech Gancarz
Więcej Aktualności
Polska piłka ręczna marzy o odbudowie. Zaczyna od podstaw
Od końcówki października ubiegłego roku funkcję prezesa Związku Piłki Ręcznej w Polsce piastuje Sławomir Szmal. – Zdaję sobie sprawę, że w piłce ręcznej zaczęliśmy proces odbudowy. Inwestujemy przede wszystkim w dzieci i młodzież, a na wyniki tego wszystkiego musimy poczekać – zaznacza były wybitny bramkarz w rozmowie z naszym portalem.