Aktualności 25 listopada 2022

Dariusz Szpakowski skomentuje finał mundialu w Katarze?!

Przed startem mistrzostw świata w Katarze, Dariusz Szpakowski poinformował, iż będzie to ostatni mundial w karierze w roli komentatora. Według informacji serwisu meczyki.pl, legenda polskiego dziennikarstwa skomentuje finał mistrzostw. 

Kolejny mundial Dariusza Szpakowskiego

Przed startem mistrzostw, Telewizja Polska opublikowała listę komentatorów, a także przydzieliła mecze. Dariusz Szpakowski otrzymał spotkanie Brazylii z Serbią, starcie Hiszpanii z Niemcami, pojedynek Chorwacji z Belgią oraz potyczkę Kamerunu z Brazylią. Jak można szybko zauważyć, na liście brakuje spotkania „Biało-Czerwonych”. Była to jednak prośba samego Dariusza Szpakowskiego, by nie wyznaczać go do potyczek Polaków.

Po raz pierwszy w trakcie tych mistrzostw usłyszeliśmy Dariusza Szpakowskiego w czwartkowym meczu Brazylia – Serbia. W mediach społecznościowych można było zauważyć sporą liczbę wpisów, które w pozytywny sposób odnosiły się do komentarza Dariusza Szpakowskiego. Kibice doceniali przede wszystkim ogromne emocje i pasje, jakie płynęły z ust komentatora.

Dariusz Szpakowski skomentuje finał?

Według informacji serwisu meczyki.pl, Dariusz Szpakowski pożegna się z komentowaniem mistrzostw świata w piłce w wyjątkowy sposób. Legenda polskiego dziennikarstwa zostanie wyznaczona do zrelacjonowania finału mundialu, który zaplanowano na 18 grudnia.