Aktualności 20 listopada 2022

Leo Messi i Cristiano Ronaldo w kampanii Louis Vuitton

Na dzień przed startem mistrzostw świata w Katarze poznaliśmy najprawdopodobniej najgłośniejszą piłkarską kampanię marketingową tego roku. Mowa o publikacji, jaką przygotował francuski dom mody Louis Vuitton. W akcji wzięli udział dwaj najwięksi piłkarze ostatnich lat. Mowa oczywiście o Cristiano Ronaldo i Leo Messim. 

Kampania Louis Vuitton

Jeśli mamy do czynienia z najważniejszymi piłkarzami ostatnich dwóch dekad, pozostałe elementy kampanii nie muszą być zaskakujące, nietuzinkowe czy napełnione efektami specjalnymi. Z tą opinią najprawdopodobniej zgadza się marka Louis Vuitton, która przygotowała akcję z udziałem Cristiano Ronaldo i Leo Messiego.

Obaj rozgrywają partię szachów na kufrze marki Louis Vuitton. Za zdjęcie odpowiada Annie Leibovitz. Piłkarze opublikowali posty na swoich Instagramach z identycznymi opisami: Zwycięstwo to stan umysłu.

Wspólna gra w jednym zespole?

W ostatnim czasie w mediach coraz częściej spekuluje się na temat ewentualnej gry Leo Messiego i Cristiano Ronaldo w jednym zespole. Jak wiadomo, Portugalczyk udzielił głośnego wywiadu, w którym skrytykował swój obecny zespół i przekreślił swoją przyszłość w Manchesterze United.

Ronaldo wypowiedział się także na temat Leo Messiego, nie szczędząc pozytywnych słów związanych z Argentyńczykiem, a także nie wykluczając ewentualnej gry z Messim w jednej ekipie.