Aktualności 17 listopada 2022

Lech Poznań ogłasza sprzedaż karnetów na rundę wiosenną i mecz z Bodo/Glimt

Coraz więcej klubów ogłasza sprzedaż stałych wejściówek na rundę wiosenną. Mundialowe szaleństwo może ponieść wielu fanów piłki nożnej do zapewnienia sobie abonamentów na mecze lokalnej drużyny. Mistrz Polski - Lech Poznań także korzysta z tego okresu.

Lech Poznań z nowymi karnetami

Wiosną Kolejorz rozegra osiem meczów ligowych przy Bułgarskiej. Wśród rywali kilka ciekawszych meczów. Derby z Wartą Poznań, mecz przyjaźni z Cracovią, czy rywalizacja z Pogonią Szczecin oraz Lechią Gdańsk. Te spotkania zawsze w stolicy Wielkopolski pomagały w zgromadzeniu dużej publiki. Lech Poznań już wycenił swoje karnety na wiosnę.

Najdroższe wejściówki kosztują 390 złotych. Mowa o trybunach Anioły i Czapczyka(na prostej), bez żadnych zniżek. Nieco mniej zapłacą na te trybuny kibice, którzy mieli jesienią karnet lub pakiet na mecze Ligi Konferencji – 350. Za karnety normalne najmniej zapłacą oczywiście bywalcy trybun za bramkami – Biała i Kotła – tutaj odpowiednio 280 lub 250 w zależności od zniżek. Przedział cenowy za jedno spotkanie wyniesie zatem od 31,25zł do 48,75zł. Wydaje się, że mistrz Polski ustalił ceny na odpowiednim i przyjaznym dla kibiców poziomie.

Cennik na Bodo/Glimt

Już 23 lutego Lech Poznań zmierzy się przy Bułgarskiej z norweskim Bodo/Glimt w ramach 1/16 finału Ligi Konferencji. Na to spotkanie także znane są ceny biletów. Karnety nie gwarantują wejścia na spotkanie, ale dają spore zniżki. Posiadacze karnetów sezonowych lub wiosennych zapłacą 60 lub 45 złotych w zależności od trybuny. Dla kibica bez karnetu, kwoty wzrastają to 90 i 65 złotych. Tutaj mowa o tych, którzy zdecydują się na zakup w pierwszej fazie sprzedaży: od 1 grudnia do 16 stycznia włącznie. Po tym terminie ceny wzrosną dość odczuwalnie.

Wszystko rusza 1 grudnia

Data 1 grudnia będzie kluczowa w procesie sprzedaży karnetów i biletów na wspomniany mecz. – Posiadacze karnetów Jesień 2022 swoje dotychczasowe miejsca mają zarezerwowane do czwartku, 01 grudnia do godziny 10:00. Jeśli po tym terminie zdecydują się na nabycie abonamentu na mecze Kolejorza rozgrywane przy Bułgarskiej, dotychczasowe krzesełko może być już zajęte, zarówno na mecze ligowe jak i starcie Lecha Poznań z FK Bodø/Glimt – czytamy na portalu biletowym Kolejorza.