Aktualności 16 listopada 2022

Pogoń Szczecin wystartowała ze sprzedażą karnetów na rundę wiosenną

Ledwie skończyliśmy rundę jesienną, a Pogoń Szczecin już ogłosiła sprzedaż abonamentów na wiosnę. Dla Portowców to pierwsze takie wydarzenie od dłuższego czasu.

Pogoń Szczecin lada moment rusza ze sprzedażą karnetów

Już 1 grudnia Pogoń Szczecin uruchomi sprzedaż karnetów na rundę wiosenną sezonu 2022/2023. W pierwszej połowie nowego roku Portowców czeka dziewięć domowych spotkań. Każdy kibic szczecińskiej ekipy już za dwa tygodnie będzie mógł sobie zapewnić wejście na wiosenne granie w Ekstraklasie.

Co czeka kibiców przy Twardowskiego? Pogoń Szczecin zagra o kolejne podium ligowe. Wśród rywali przede wszystkim kandydaci do tytułu: lider Raków Częstochowa oraz wicelider Legia Warszawa. Wśród przeciwników, którzy wzbudzają duże emocje w Szczecinie, jest także Cracovia.

Znamy ceny karnetów

Najdroższe wejściówki, czyli VIP/PROSTA+ to wydatek rzędu 514,25 złotych przy zakupie w grudniu. Warto dodać, że w pierwszym miesiącu sprzedaży każdy kibic zaoszczędzi 15% względem nominalnych cen biletów na pojedyncze spotkania. W dalszej kolejności są ceny na trybuny “Prosta” oraz “Rodzinna” – 399,50, “Narożnik” – 361,25zł oraz “za bramkami(w tym młyn)” – 323 zł. To oznacza, że rozpiętość cenowa przeliczając na jedno spotkanie, wyniesie od 36 do 57 złotych w przypadku biletów normalnych.

Od stycznia ceny nieco wzrosną. Wówczas już nie będzie mowy o zaoszczędzeniu 15%, ale 10% względem cen biletów na pojedyncze mecze. W związku z tym kibice zapłacą pomiędzy 19 a 30 złotych więcej za te karnety. Najmniejsza podwyżka w przypadku trybuny za bramką, a największa w przypadku VIP-ów.

Trzy tury sprzedaży

Pogoń Szczecin poinformowała także o trzech turach sprzedaży karnetów. Pierwszy potrwa od 1 grudnia(12:00) do 5 grudnia(do godziny 8:00). Wówczas kupować będą mogli kibice biorący udział w akcji “W Pogoni za stadionem” oraz fani, którzy zakupili “trójpaki”, a więc wejściówki na spotkania z Lechią, Piastem i Górnikiem Zabrze. W drugiej turze już dostęp będą mieli wszyscy. Jednakże wtedy niedostępne będą miejsca zarezerwowane dla wspomnianych dwóch grup. W trzeciej turze, każdy będzie mógł zakupić karnet na wybrane – wolne – miejsce.